Logo-helper

Doradztwo odszkodowawcze

Niesiemy pomoc ludziom

Zadzwoń do nas

+48 603-173-733

O firmie

Piotr Ziółkowski - właściciel Helper-Odszkodowania

My nie obiecujemy my działamy.
Niesienie pomocy poszkodowanym jest ideą przewodnią firmy

Właściciel: Piotr Ziółkowski

tel. 603-173-733

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Ziółkowski - właściciel Helper-Odszkodowania

Kancelaria Punctum Honoris

tel. 605-964-854

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.punctumhonoris.pl

HELPER ODSZKODOWANIA jest firmą zajmującą się szeroko rozumianym postępowaniem odszkodowawczym Niesienie pomocy poszkodowanym jest ideą przewodnią firmy. Zdobywane od 1992 roku doświadczenie w szacowaniu roszczeń odszkodowawczych, w zakresie szkód osobowych i majątkowych pozwoliło na stworzenie firmy, której zadaniem jest NIESIENIE POMOCY LUDZIOM.

  • Zgłębianie aspektów prawnych w dochodzeniu roszczeń pozwoliło na wypracowanie strategii firmy. Prawidłowa identyfikacja potrzeb klientów pozwala na profesjonalne zajęcie się każdą sprawą dotyczącą zobowiązań odszkodowawczych.

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale likwidacji szkód wiodącej na rynku firmie ubezpieczeniowej, kancelarii prawnej specjalizującej się w procesach odszkodowawczych oraz Zespole Rzeczoznawców Samochodowych pozwala na faktyczną ocenę wysokości należnych poszkodowanym świadczeń, wyegzekwowaniu ich od podmiotu zobowiązanego i profesjonalną obsługę każdego klienta. Katalog usług firmy obejmuje wszystkie roszczenia odszkodowawcze, a wśród nich świadczenia za szkody osobowe (zadośćuczynienie, renta, koszty leczenia itp.), szkody po śmierci osoby bliskiej, szkody majątkowe (pojazd, mienie, uprawy) jak również odszkodowania za szkody powstałe w wyniku zaniedbań innych osób lub podmiotów (odpowiedzialność cywilna) w tym dochodzenie roszczeń za błędy medyczne. Powierzając swoją sprawę naszej firmie zapewnisz sobie profesjonalną obsługę i godną reprezentację wobec zobowiązanego.

  • Naszym zadaniem jest ocena powierzonej sprawy, złożenie roszczeń odszkodowawczych, pomoc w należytym udokumentowaniu roszczeń, przedstawienie wszelkich możliwości związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych i wybór wraz z naszymi klientami najlepszego dla nich rozwiązania.

  • Stały kontakt z klientem, bieżąc informacja o prowadzonej sprawie, profesjonalizm, skuteczność w prowadzonych sprawach i odniesione sukcesu sprawiły, iż większość naszych klientów jest z polecenia.

Klienci powierzający nam sprawy otrzymują pełną informację dotyczącą sprawy i wraz z nami podejmują decyzje dotyczącą możliwości dochodzenia roszczeń odszkodowawczych i ustalenia ich wysokości.