Logo-helper

Doradztwo odszkodowawcze

Niesiemy pomoc ludziom

Zadzwoń do nas

+48 603-173-733

OPINIE KLIENTÓW O HELPER ODSZKODOWANIA

Byłem bardzo zdziwiony tak rzetelnie wykonaną pracą, współpraca była czystą przyjemnością.

Leszek

Wszystko szybko i bez owijania w bawełnę. Duża dyspozycyjność. Razem z żoną nie mieliśmy się czym przejmować.

Szymon

Miałem wypadek komunikacyjny, nie sądziłem, że w moim przypadku uda się uzyskać odszkodowanie, ale całe szczęście wszystko się dobrze skończyło. Szczerze polecam!

Sebastian

Ciężko w dzisiejszych czasach trafić na uczciwych ludzi, ale tym razem się udało. Firmę polecił mi syn, chociaż na początku nie chciałem zbyt się angażować to koniec końców się zdecydowałem. Skończyło się wszystko bardzo dobrze i wszystko za bardzo niski procent.

Janusz

Skuteczna pomoc. Nie musiałam się niczym przejmować i bardzo dobrze, miałam już wystarczająco dużo problemów z lekarzami i rehabilitacją. Dzięki Bogu wszystko się dobrze skończyło

Joanna

Przyznam, że czasem zdarza mi się panikować, ale tym razem niepotrzebnie. Wszystko poprowadzono dobrze. Zawsze można było zadzwonić i zapytać jeśli się czegoś nie dowiedziało. Jestem bardzo zadowolona

Ola

Panowie zapracowali na swoją dobrą opinie ;) sprawnie i płynnie, no i pieniądze też się zgadzają.

Krzysiek

Zawsze ktoś pod telefonem, mimo że myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna, nie zostałem na lodzie. Gorąco polecam.

Jan

Świat prawa i ubezpieczeń to nie mój świat. Całe szczęście wymagano ode mnie tylko pojedynczych decyzji typu „tak, robimy to” , „nie, nie robimy tego” i paru podpisów. No i spokojnego podejścia do sprawy. W dodatku wszystko dobrze się skończyło i też tanio sobie policzyli za taką szczegółową pomoc. Polecam i będę polecał.

Grzegorz

Co tu dużo mówić, praca wykonana dobrze, pieniądze dostałem, koszt mały. Jeśli kiedykolwiek będę musiał znowu skorzystać z podobnych usług to tylko tutaj.

Piotr

Cieszy mnie, że całe te nerwy nie poszły na marne. Pieniądze na leczenie dostałam i już wróciłam do zdrowia. Zostały tylko niemiłe wspomnienia z wypadku i miłe wspomnienia ze współpracy.

Marta

Dobre podejście do klienta. Widać że lata doświadczenia i praca wybrana z powołania. Przy tym cena konkurencyjna.

Katarzyna

Miła atmosfera przy współpracy i zero presji. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!

Zofia